Oferta: Regeneracja, Naprawa, Sprzedaż Turbosprężarek, Informacje o naszej firmie - www.turbo-expres.eu

Oferta
W naszej ofercie posiadamy turbosprężarki nowe, używane, po regeneracji. Zajmujemy się również skupem używanych turbosprężarek. Szeroką ofertę znajdą Państwo na aukcjach Allegro.pl

 

O nas

Jesteśmy firmą wykonującą regeneracje turbosprężarek wszystkich typów i rodzajów do samochodów osobowych, busów, ciężarówek, ciągników rolniczych, maszyn i urządzeń budowlanych jak i silników stacjonarnych. Naprawą turbosprężarek zajmuje się wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim stażem i praktyką w dziedzinie turbosprężarek. Posiadamy bogaty park precyzyjnych maszyn i urządzeń służących do naprawy turbosprężarek, przede wszystkim wyważarkę i doważarkę, bez których jest niemożliwe fachowe i precyzyjne naprawienie turbosprężarki. Do naprawy używamy tylko i wyłącznie nowych zestawów naprawczych.

Prowadzimy całodobową informacje techniczną. Współpracujemy z wieloma warsztatami i serwisami w kraju jak i zagranicą. Powierzoną turbosprężarkę naprawiamy w około 3 do 5 godzin. Uszkodzoną turbosprężarkę można dostarczyć osobiście lub firmą kurierską. Wystawiamy faktury VAT.

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.
webmaster: www.krazek1.pl